virtuves virtuves virtuves virtuves virtuves virtuves
Sākums Produkti Virtuvesmēbeles Sazināties Meklēt Izvēlne

Veļas Žāvētājs AEG T8DBE68S

 • Produkta kods:
 • Galvenie parametri:
Veļas Žāvētājs AEG T8DBE68S
 • T8DBE48S
 • 3D Scan Tehnoloģija
 • AbsoluteCare®
 • Mix XL programma
 • SensiDry tehnoloģij
 • ÖKOFlow filtrs
 • 899.00€
 • 699.00€

Dalīties ar produktu:

Saņem īpašo
piedāvājumu!

Piekrītu, ka Veikals 220 SIA "H 220", reģistrācijas numurs 50003633481, Lāčplēša iela 29, Rīga, LV1010 veiks manu personas datu apstrādi saziņai un informācijas sūtīšanai.
Enerģijas patēriņa efektivitātes klaseA+++
Enerģijas patēriņš gada laikā, kWh177 kWh
Veļas ietilpība, kg8kg
A x P x D, mm850x596x638
KrāsaBalta
Trokšņa līmenis, dB64dB
DisplejsLCD
VadībaElektroniska,
Žāvēšanas tehnoloģijaSiltumsūkņa
Ūdens tvertnes tilpums5.28l
Atliktais startsIr
Vadības bloķēšanaIr
 
 • 3D Scan Tehnoloģija. Precizitāte žavēšanā. FiberPro sistēma ar 3DScan tehnoloģiju nolasa no audumiem informāciju par mitrumu, izmantojot sensorus. Tā nosaka mitrumu un regulē laiku, nodrošinot precīzu žāvēšanu. Pat biezam un no vairākiem slāņiem izgatavotam apģērbam. Dūnu jakas uztur sākotnējo izskatu un par 30% augstāku termisko izolāciju, salīdzinot ar žāvēšanu ar gaisu.
 • Personiska aizsardzība Jūsu drēbēm. Mūsu vienreizējās AbsoluteCare® sistēmas programmas precīzi kontrolē žāvēšanas tilpnes kustību un temperatūru. Vilnas izstrādājumi tiek izklāti uz veļas tilpnes, atgādinot veļas žāvēšanu izklātā veidā. Āra apģērbiem tiek dots tieši nepieciešamais karstums, lai pilnībā atjaunotu to ūdensnecaurlaidīgās membrānas funkcionalitāti. Visiem audumiem tiek piemērota pareizā kustība un temperatūra, lai izžāvētu tos pilnībā, vienlaikus saglabājot to kvalitāti un izskatu
 • Gatavs lietošanai ar Mix XL programmu. Mix XL programmai ir optimizēta gaisa plūsma un karstuma sadale, lai veiksmīgi žāvētu kokvilnu, sintētiku un abu audumu kombināciju. Bez vajadzības tos šķirot starp mazgāšanu un žāvēšanu. Apģērbs būs par 30% mazāk saburzījies un mazāk stīvs, kā žāvējot vienkārši. Drēbes būs komfortablas un gatavas lietošanai.
 • Droša, zema temperatūra. AEG SensiDry tehnoloģija izvelk no audumiem vairāk mitruma uz pusi zemākā temperatūrā, salīdzinot ar parastajiem veļas žāvētājiem, ievērojami nepagarinot žāvēšanas laiku. Tādējādi audumi nekad netiek pakļauti nevajadzīgam karstumam. Jūsu drēbes ilgāk saglabās tekstūru, kas tām bija, kad jūs tās iegādājāties. Un zemāka temperatūra palīdz jums arī ietaupīt enerģiju.
 • Bezproblēmu filtrs, kas nodrošina efektivitāti. Tikai AEG žāvētāji ir aprīkoti ar ÖKOFlow filtru sistēmu, kas ir neticami efektīvs filtrs, kuru var ērti sasniegt un tīrīt. Mūsdienīgos žāvētājos ir vairāki filtri. Ja jūs tos netīrīsiet, palielināsies enerģijas patēriņš. Izmantojot tikai vienu filtru, AEG mašīnas žāvē visu veļas apjomu bez piepūles, darbojas efektīvi un ir energoefektīvi.
LĪZINGS Veikals 220 Jums sniedz iespēju iegādāties jebkuru no Jūsu izvēlētajām precēm uz Bezprocentu līzingu. Līzinga iespējas sākot no 3 mēnešiem! Ieguvumi pērkot un noformējot preces uz līzinga pie mums: Iespējams noformēt vairākas preces vienā maksājumā Īpaši nosacījumi pērkot preces komplektā Piedāvājumi ar 0% pirmo iemaksu Bezprocentu līzings – atmaksā tikai preces vērtību, bez papildus procentiem Līzinga iespējas sākot no 3 mēnešiem līdz pat 3 gadiem Piedāvājot Jums vairāk iespēju tagad un vienmēr Līzingu varēsiet saņemt ne tikai sadzīves tehnikai, bet arī virtuves mēbelēm kopā ar sadzīves tehniku uz Jums izdevīgiem nosacījumiem. To ir iespējams noformēt uz vietas mūsu veikalā Lāčplēša iela 29 vai pieteikt to mūsu mājaslapā. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mūsu konsultantiem pa telefona numuru – 28631888. Līzings

Saistītās preces

Veļas Žāvētājs Electrolux EW9H378S

Veļas Žāvētājs Electrolux EW9H378S

Elektroenerģijas patēriņa klase A+++ Enerģijas patēriņš gada laikā, kWh 176kWh A x..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Ledusskapis Whirlpool W7821IOX

Ledusskapis Whirlpool W7821IOX

Enerģijas klase A++ Enerģijas patēriņš gadā, kWh 271 kWh A x P x D, mm 1890x596x6..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Veļas Žāvētājs Electrolux EDH3498RDE

Veļas Žāvētājs Electrolux EDH3498RDE

Elektroenerģijas patēriņa klase A++ A x P x D, mm 850x600x600 Piederumi komplektāc..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Veļas Mazgājamā Mašīna Electrolux EW6T3262

Veļas Mazgājamā Mašīna Electrolux EW6T3262

Enerģijas patēriņa efektivitātes klase A+++ Ūdens patēriņš gadā, l 9490 l Veļas ie..

0.00€ Bez PVN: 0.00€